Maleńczuk obraża. Nowak donosi

Jeśli ktoś myślał, że tropiciel sekt Ryszard Nowak zaginął, rozpłynął się we mgle, albo najzwyczajniej w świecie wyzionął ducha, ten był w błędzie. Ryszard Nowak ciągle żyje i ma się świetnie. Ciągle oddycha, sapie i tropi. I donosi.

 

Właśnie zamierza złożyć donos na Macieja Maleńczuka, za jego weekendowy wywiad dla Gazety Wyborczej. Diagnoza Nowaka jest jednoznaczna! Maleńczuk obraża, wyśmiewa i publicznie promuje satanizm. Oto fragment, który szczególnie wzburzył tropiciela sekt.

„Fascynuje mnie zło przeciętnego katolika. Takie ukryte, tajemnicze, które nie wychodzi na wierzch, dopóki w lodówce nie znajdzie się trup noworodka. Albo w beczce z kapustą. W głębi duszy takiego katolika widzę hitlerowska swastę. Nie staroindyjski znak szczęścia. Ile jest antysemityzmu w przeciętnym Polaku? Mam na myśli religijnego normalsa. Kogoś, kogo przyłapuje się w końcu na posiadaniu pornografii dziecięcej, a on od trzydziestu lat prowadzi rodzinę zastępczą i wychował nie wiadomo ile pokoleń. Mój Szatan to jest Woland, w zasadzie porządny gość – cyniczny, ale porządny. Ich Szatan to jest jakiś sukinsyn”.

To zdaniem Nowaka obraża Polaków, a dodatkowo promuje satanizm. No cóż, idiotą trzeba się jednak urodzić, bo aż tak zarazić się tym nie da. A poza tym czym się tu wkurwiać? Toż to prawda wręcz objawiona, to kwintesencja tej przeciętnej, codziennej polskości, o którą nieustannie potykamy się na ulicy, niczym o psie gówno. Mleńczuk jedynie celnie to zdefiniował. I Nowak z tym chce iść do sądu? A może wpierw jednak do psychiatry?

Szukam jeszcze w tekście jakiegoś wątku, który by się kwalifikował i podpadał pod obrazę. No i mam!

Polaków obrażanie, odsłona druga z wątkiem religijnym:

„Na nowej płycie będzie więcej tematów z Faktu, jak np. kazus Katarzyny W. Będzie też napieprzanie w kler!”

Napieprzanie w kler, to jest to! Czyli mamy jednak zamach na kościół i wiarę!

Dla równowagi (i z dedykacją dla lekarzy) zacytujmy jeszcze pana Nowaka, żeby się pokrzywdzony nie czuł i nie daj boziu pominięty.

„To bardzo poważna sprawa. Artysta obraża Polaków nazywając ich faszystami. Ponadto deklaruje, że jest satanistą(..) W poniedziałek, z samego rana do Prokuratora Okręgowego w Rzeszowie zostanie wysłane zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez muzyka Macieja Maleńczuka(…) Niech ludzie nie myślą, że jestem skrajnym, prawicowym katolikiem. Ale uważam, że nie można obrażać Polaków i szydzić z Kościoła.”

Długi cytat, więc Nowak powinien być zadowolony.

A tak na marginiesie… Drogi panie Rychu, ludzie wcale nie myślą, że jest pan „skrajnym, prawicowym katolikiem”. Ludzie nawet nie myślą, że jest pan oszołomem i wariatem. Ludzie po prostu wiedzą, że jest pan ciężko i nieuleczalnie chory i głęboko panu współczują. Naprawdę!

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

3 myśli w temacie “Maleńczuk obraża. Nowak donosi

  1. Podzielam opinię Maleńczuka. Podzielam również twoją opinię, Revel, o nijakim Nowaku, do którego nie dociera, że jest schizo-katolikiem. Kiedyś pracowałem w jednej firmie z przełożonym, ultrakatolikiem, który po każdym wyskoku pozamałżeńskim ordynował sobie wyjazd handlowy do Częstochowy, co by sobie krzyżem poleżeć przed wiadomym obrazem. Nie docierało do niego, że Bóg i tak nie da się nabrać i w końcu ześle go do piekła kobiet. Dla niego ważniejsze było zdanie proboszcza i otoczenia, bo co ono sobie pomyśli. A otoczenie rechotało do bólu brzucha. Maleńczuk dał właściwą ocenę pokrętności polskiego katolactwa. Amen.

  2. Pamiętajcie, gdzie żyjemy; ewentualny sąd, wcale nie musi się z Wami zgadzać – natomiast może przyklasnąć Nowakowi; wszystko zależy od obowiązujących „tryndów” i od tego na kogo się trafi. Może na jakiegoś porąbańca typu Biernacki, czy Gowin?

  3. Maleńczuk ,,śpiewa pod publiczkę ” w zależności od zawartości promili we krwi …. słyszałem już różne wypowiedzi ,,Artysty ” on gra , tak jak najlepszy nasz siatkarz , z bogiem w sercu . A to że idiota Nowak to chuj , to zupełnie inna prawda ….

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.