Pamiętacie?

Jeśli ktoś nie pamięta, to gorliwie przypominam, że dziś mija 52 miesięcznica męczeńskiej śmierci Prezydenta ŁRzeczpospolitej na przedpolach Smoleńska. Przypominam również, że wraz z nim zginęło (choć on sam poległ), parę innych osób, o których z biegiem miesięcy coraz mniej się pamięta.

prezydent-140810-1100

Kiedy więc szczęśliwie dojdziemy do wyjątkowo, jak się domyślam, uroczystych obchodów setnej miesięcznicy męczeńskiej śmierci Lecha Aleksandra Kaczyńskiego, to okaże się pewnie, że w tragedii tej oprócz z niego, poległo (tak, poległo) jeszcze plus minus 10 osób. Reszta zostanie potraktowana jak te wieńce z szarfami, które też były na pokładzie, a tak jakby ich nie było.

 

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

3 myśli w temacie “Pamiętacie?

  1. Tak nie będzie ! Już nie długo znajdą Kaczyńskiego z kotem w dupie , jak tego amerykańskiego aktora z chomikiem w tyłku , bo miłość ma różne oblicza i wymagania i to będzie koniec horroru z Kaczyńskimi i czarnymi wdowami pazernymi , nikt nie będzie o nich pamiętał, tym bardziej że wyzdycha episkopat , bo podobno pedały żyją krócej i przestaną w końcu podjudzać PiSowskich obsrańców !

    Polubienie

  2. Miesięcznicę nawet ja jestem zdolny porachować na palcach obu rąk. Gorzej jest mi obliczyć tygodnicę, a już na dziennicę muszę grzać kalkulator. Zsumowanie godzinnicy wkurwiłoby nawet największego flegmatyka. Pytanie: ile kwadransów minęło od tej katastrofy?

    Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.