Sex, drugs and matka boża

Nieświadomym przypominam, że właśnie trwa sezon pielgrzymek do Ciemnej Dziury, czyli bezsensownego łazikowania po drogach. Zwłaszcza ostrzegam kierowców: pijany a na dodatek nawiedzony pielgrzym, to śmiertelne zagrożenie waszego bezpieczeństwa.

Wedle miarodajnych czynników, miasto Częstochowa, czyli miejsce stacjonowania owej Ciemnej Dziury, jest znakomicie przygotowane na przyjęcie tak zwanych pątników.

W kioskach (bo apteki w większości się „sklauzulowały“) uzupełniono zapas prezerwatyw, agencje towarzyskie wydłużyły godziny otwarcia (w tej najbliższej Ciemnej Dziurze jest nawet nowy personel, w całości z Ukrainy. Przy okazji będzie się można z nimi posolidaryzować), chaszcze i zarośla zostały uprzątnięte, tak by wygodniej się w nich baraszkowało bez ryzyka pokaleczenia dupy, monopolowe zaopatrzone po dach i otwarte przez całą dobę.

Jest więc dobrze. Nawet Tusk poszedł im na rękę, bo wymógł na odpowiedzialnym ministrze zgodę na przemieszczanie się pielgrzymek… autostradami.

Polaku Wolaku, czym prędzej więc gnaj na pielgrzymkę. A jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, to dzwoń do parafii, bierz urlop, mobilizuj rodzinę, pakuj plecak, plus różaniec i flaszkę i ruszaj na pielgrzymkę! Zaś ci co nie idą bo nie mogą, niech żałują, gdyż zapowiada się znów dobra zabawa. Ale wyślijcie koniecznie chociaż żonę albo córkę, i spoko, bo mimo wszystko jest jakaś szansa że nie wrócą w ciąży.

towary-140808-900
…towary na miejscu!

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

4 myśli w temacie “Sex, drugs and matka boża

  1. Zastanawiam się i nie mogę zrozumieć czemu taka pielgrzymka ma służyć . Pokuta za grzechy ? kara za grzechy ? dla przyjemności ? forma sportu ? seks drogowy ? jestem rozdarty ….nie rozumiem …

    1. Klechy wypuszczają trzodę na drogi aby kłuć w oczy i uprzykrzać życie swym kapitałem ludzkim którego są szczęśliwymi posiadaczami.
      Taka manifestacja siły.

    2. Bidawakacje dla baranów, których nie stać nawet na olinklósyf w Egiptowie za pożyczkę z Providenta, bo wszystkie dochody oddają dobrodziejowi w formie nataców, cołasek i pokolędzi. Plus możliwość podupczenia za darmochę (pobożne katoliczki nader często wracają z tych rajdów z wydętymi bebzonami).

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.