Czy Dziewica dokona aborcji?

Absolutnym brakiem poszanowania dla wartości chrześcijańskim wykazała się amerykańska telewizja CBS. Nieopatrznie bowiem wyemitowała odcinek programu komediowego, którego częścią była antychrześcijańska piosenka. Świat wartości zawył z oburzenia. Polski świat!

Utwór muzyczno-wokalny nosił tytuł „Pearl of a Girl” a młoda dama Kristeen Young, zaśpiewała go w ramach popularnego programu „Late Late Show with Craig Ferguson”.

Piosenka nie jest szczególnie ambitna, ani tym bardziej nie porywa (co można zobaczyć poniżej), ale spełnia swoje  podstawowe, przynajmniej dla mnie zadanie, to znaczy dopierdala nawiedzeńcom.

Niesmak i oburzenie braci w wierze wzbudziły zwłaszcza słowa refrenu bodaj, gdzie Kristeen bezceremonialnie wykrzykiwała „chciałabym, by Dziewica dokonała aborcji” (i wish the virgin would’ve had an abortion).

Chodziło oczywiście o matkę boską, nie daj boże częstochowską. Skandal wprost.

Nie dziwota więc, że zwłaszcza nasi nawiedzeńcy płci obojga, czują się tym faktem artystycznym mocno szykanowani.

Piszą listy do episkopatu, żeby episkopat napisał list do tamtejszego episkopatu, żeby tamtejszy episkopat napisał list do tamtejszej telewizji, że nie może tak być jak jest.

A nie może być tak jak jest, czyli że jakaś feministka za przeproszeniem, robi głupią pizdę i morderczynię z naszej ukochanej mateczki. Z czym się absolutnie zgadzamy, bo gdyby mateczka była taką głupią pizdą, to nie była by przez dwa tysiące lat na topie.

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

Jedna myśl w temacie “Czy Dziewica dokona aborcji?

  1. No nawet się nie dziwię. Dwa tysie lat z cnotą biegać, to wyjątkowa perwersja. Tylko kto ją teraz, w takim wieku puknie? Jacyś chętni?

    Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.