Bez fatygi z tą Fotygą

Jeśli szukacie skutecznego środka wymiotnego, no to bingo. To jest to! A może marzycie o czymś co wam poprawi humor, a nawet zdecydowanie rozbawi? No to też jesteście w domu, bo to też jest to. A co to jest tak na marginesie? To jest wywiad z Anną Fotygą.

Usadzone w ogrodzie, w basenie z wazeliną, słodko rozmawiają ze sobą i kadzą, dwie pisowskie raszple.

Ta druga, to nieco już zapomniana, serdeczna przyjaciółka Matki Polski Nieboszczki Kaczyńskiej, czyli Małgorzata Raczyńska. Kiedyś gwiazda telewizji publicznej, teraz gwiazda dużo bardziej niepoważnej, ale przez pisbiomasę cenionej i opiniotwórczej telewizji TVPiS.

Czego się dowiadujemy z tego wywiadu?
* tego, że pani Ania była „bardzo zadbanym dzieckiem„, a z powodu tego zadbania miała problemy w swoim środowisku (cóż więc takiego strasznego po drodze się stało, że Fotyga wygląda dziś tak, jak wygląda?);  
* że ma kindersztubę (wiem, nie wszyscy to słowo znają, odsyłam do wikipedii);
* że Trylogię poznała i wręcz pochłonęła w wieku przedszkolnym, czyli zdecydowanie wcześniej niż Jarosław Kaczyński (choć mam wrażenie, że Kaczyński przeczytał Trylogię nim się jeszcze urodził, acz mogę się oczywiście mylić);
* że Lech Kaczyński to był taki cool gość, że chętnie by z nim straciła cnotę, pod warunkiem wszak, że on by żył, a ona miała cnotę;
* że Anna Fotyga to nadal ta sama mocno pierdolnięta pizda, dokładnie taka sama, jaką znamy i pamiętamy z ministerialnego okresu. Nic się nie zmieniła, a nawet się posunęła.

I to by było miej więcej na tyle. Teraz coś na poprawienie humoru, czyli The Best of Anna Fotyga! (r)

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

5 myśli w temacie “Bez fatygi z tą Fotygą

  1. A może chciała zrobić „to” z Lechem K.-ale ten ciamkał,mlaskał i czekał na decyzję Jarka? Jeśli chodzi o foto,słyszałem że na plakatach wyborczych do PE,wygląda jak funkiel nówka,nie śmigana.Znaczy się jej fotograf musiał niezle odlecieć,dokonując takiego cudu!

    Polubienie

  2. Są ludzie , na których nawet własna matka potrafi narzygać , gdy zobaczy co urodziła . Tak właśnie musiało być z tym ,, zadbanym dzieckiem ”. Tak się składa , że ta ofiara losu niczym się nie różni od pozostałych członków PiS . Coś tragicznego jest w tych ,, członkach ”, może na siłę chcą się upodobnić do wodza ? Mam kumpla , który w administracji MSZ pracuje od wielu lat i przeżył wszystkich , byłych ministrów , ale to co było z Fotygą , nie mieści się w żadnych ramach ! To co wiedzą Polacy , to tylko ułamek ! Podobno jak istnieje Polskie MSZ , nie było takiego głupka jak Fotyga .

    Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.