archiwum kawałków dawnych

Makabryczne odkrycie! Nowe ofiary gender

Im więcej czasu mija, tym więcej odkrywamy ofiar ideologii gender. To bardzo przygnębiający obraz niestety. Słowa podzięki i wyrazy wdzięczności należą się bezwzględnie profesorowi Piotrowi Jaroszyńskiemu, który ujawnił właśnie nowe i nieznane dotąd ofiary tej zbrodniczej ideologi.

 

Na wszelki wypadek zamieszczam też zdjęcie pana  Jaroszyńskiego, żebyście na własne oczy zobaczyli jak wygląda idiota z tytułem profesorskim.

A teraz do rzeczy.
Profesor Jaroszyński po długich i żmudnych badaniach ustalił z całą pewnością, że ofiarą gender padły sukienki i spódnicy. Kobiety z upodobaniem noszą dziś spodnie, a to dla kobiety wręcz samobójstwo. Zatraca się bowiem kobiety kobiecość, a wciśnięte w obcisłe dżinsy nierzadko ponętne tyłki, niezdrowo pobudzają męską wyobraźnię i prowokują do grzesznych myśli.

Oczywiście nie muszę dowodzić, że rząd w tej sprawie kompletnie nic nie robi.

A powinien! Bo chodzenie w kieckach powinno być psim obowiązkiem każdej porządnej i szanującej się polskiej kobiety. Tym bardziej, że „strój ten daje szerokie możliwości kolorystyczne, dzięki czemu kobieta może przypominać motyla o wielobarwnych skrzydłach” – barwnie dowodzi pan profesor. Niestety – dodaje z ubolewaniem – „świat pięknych motyli prawie zaniknął, bo większość kobiet wybiera dziś spodnie”.

W tym sensie więc gender i ściśle powiązana z tym genderem moda, to dzieło szatana i precyzyjnie zaplanowany spisek. Moda damska tak została bowiem pomyślana „by zminimalizować kobiecość. To źle wpływa także na mężczyzn, którzy nie mogą podziwiać kobiecej piękności, a przez to sami mają problemy z zachowaniem szlachetnej męskości”.

Oczywiście działania genderystów szczególnie nakierowane są na Polskę, gdzie kobiety (matki, Polki i dewotki), ciągle stoją na straży wartości i bohatersko opierają się zgubnym, przemocą narzucanym modom. To budzi wściekłość i nienawiść ideologów śmierci. Stąd ich wzmożone działania. Niestety działania skuteczne, widoczne na ulicy. Bo opór słabnie, obyczaje upadają, dżinsy tanieją, a idioci coraz częściej szczycą się profesorskimi tytułami.

14 odpowiedzi »

 1. Mnie juz tylko rogow brakuje i ogona, rzecz jasna, bo z portek nie wychodze.
  I gejow lubie tez.
  Wiem, wiem, czeka mnie pieklo 😀

 2. Czytając o spodniach w mojej ulubionej Frondzie zastanawiałam się kiedy Sejm podejmie uchwałę o zakazie noszenia spodni przez kobietę. To wcale nie jest fantazją. Można spodziewać się wszystkiego.
  Pozdrawiam – cheronea :-))

 3. Propozycja zgodna z zaleceniem profesora:
  .
  Niech ród męski kolorem świat ubogaci
  w ubiorze niczym historyczni sarmaci,
  w różnorodnych żupanach i kontuszach,
  niech niejedno serce pań wabi i porusza.
  Do tego pas kontuszowy i ptasie pióro,
  by emanować solo patriotyczną kulturą.
  W persjarni na starą modłę wytworzony,
  złotogłowiem i wzorem regionu ozdobiony.
  .
  Wszak samce na bogato w imażu w przyrodzie,
  więc taki ubiór żadnego na honorze nie ubodzie.
  Emanacja wigoru na ostro z hołubcem, z przytupem,
  żadnemu z macho nie przystoi być łagodnym przygłupem.
  Będzie anty genderowo i modnie, no i z głoszoną „ideą” zgodnie.

 4. Filozof od gaci; czegóż to nie wymyślą ci jebnięci katopolacy!
  Martwi to, że oni mają przewagę liczebną nad normalnymi.
  Na różnych polach, katole dyktują warunki, a inni, co by się nie narażać, im ustępują. Tchórze zafajdane.

  • Że Zola pięknie pisze to fakt niezaprzeczalny, ale gdy widzę słowo „ubogacić” dostaję małpiego rozumu i mam chęć gryźć i mordować! Oczywiście nie dotyczy to Autorki bo domyślam się, że to celowy zabieg.
   Pozdrawiam – cheronea.

 5. Podejrzewam , że dla Jaroszyńskiego idioty , ideałem kobiety jest niejaka Wróbel i miss radia z ryjem , Sobecka ! Każdy ma jakieś wady i zboczenia , ale jeśli Jaroszyński ma jeszcze coś na kształt ,, Fiutka ” umiejscowionego w odpowiednim miejscu , a nie na czole ,to powinien wiedzieć że kobiety się rozbiera , a nie ubiera w barchany do samej ziemi , bo wtedy dzieci nie będzie ! XXI wiek , a w Polsce dewotów przybywa i gdyby ich tak zebrać do kupy , to okazałoby się ,że jest to ta grupa wierzących katoli , na której opiera się KK .

  • :)) Cheronea*
   Czy to ubiór sylwetkę ogaci,
   czy też w kolorze świat zatraci,
   wszak to na jedno wychodzi,
   jeśli ktoś w pomyślunku po peryferiach „idei” brodzi..
   Miłe duszy uprzejmości, niźli „genderowe” zawiłości.
   Wzajemnie pozdrawiam***

 6. A bardziej by się podobała n.p. Sobecka w obcisłych dżinsach, albo jeszcze lepiej leginsach do przykusej kurteczki lub bluzeczki? Co dzień tłumy takich, w różnym wieku, na naszych ulicach oglądam.
  Pal sześć gender, ale jak się ma więcej niż 100 cm w biodrach, lub nogi w kształcie liter O lub X, to trzeba wiedzieć jak się ubrać. Czasem tylko maksi spódnica jest dobrym wyborem. Więc ja się profesorowi za bardzo nie dziwię.
  Pomyślności.

  • Droga Ikko… Masz oczywiście rację, bo w modzie (w tym wypadku chodzi o noszenie spodni) trzeba mieć odrobinę chociaż wyczucia. Acz tłusta dupa tak samo źle wygląda w spodniach jak i w sukience. Natomiast owemu profesorowi nie chodziło raczej by dać nam do zrozumienia ze czuje estetyczny dyskomfort oglądając Sobecka w dżinach. To nie pierwszy jego talibowy występ. Pan profesor jest przedstawicielem nurtu wedle którego kobiety mają się nosić przyzwoicie czyli po bożemu. Szaro, buro, lejbowato, skromnie niczym zakonnica. Najmniejsze w tym wszystkim znaczenie ma estetyka, najistotniejsze zaś moralność w ich rozumieniu. Jaroszyński to znany strażnik obyczaju. To jeden z tych którym przeszkadza że kobiety po plaży biegają w bikini, demoralizując dzieci i wywołując niezdrowe emocje wśród panów. Chciał nawet zakazu. Więc trzeba się dziwić widząc takiego idiotę i trzeba na wszelkie sposoby to to ośmieszać. Ukłony.

 7. Pierwszy raz gościa widzę a podobno gość ma szereg dorobków naukowych min,”Metafizyka piękna”,”Estetyka i filozofia piękna”,”Spór o piekno”
  Jednym słowem pięknie pierdolnięty profesor.
  Z domu ojcowie patrioci i powstańcy.

  Prawdziwych powstańców i bohaterów-należy szanować bez wzgledu na ich poglądy.

  • Jak widać, Pan Profesor nie zaistniał mimo dotychczasowych starań czyli dzięki dotychczasowemu dorobkowi naukowemu. Trochę jeszcze pogłówkował i na wierzch wypłynął dopiero po ogłoszeniu tego głupiego poglądu. Polak jednak potrafi. 🙂

 8. Byłoby dobrze, by ten radiomaryjny „uczony” wyjaśnił, dlaczego zatem w TVP nie emituje się filmów z paniamikuso ubranymi, lub nagimi? Co działa na wyobraxnię męską: widok sobeckich, Wróblowych, Pwałowiczowych ubranych jak przekupy, czy raczej nagich ciziek?:)

 9. Nic dziwnego, że coraz mniej młodzieży w Polsce, a ta, która zostaje, coraz bardziej ma mordę PiS, kiboli i radiomaryjców.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.