Czekają nas masowe powroty rodaków z Anglii!

Brytyjska- drugi kanał telewizji publicznej (BBC 2), rozpoczął właśnie emisję osławionego przede wszystkim dzięki Polakom niemieckiego serialu „Nasze matki, nasi ojcowie”. Nie obyło się bez tradycyjnego polskiego rejtana, w wykonaniu polonijnej grupy szturmowej, skłonnej protestować z wszystkimi przeciw wszystkim, nawet za darmo.  Na czele protestu stanął nijaki Maciej Świrski, pisząc, krzycząc i wymachując pięścią. 

To prezes Fundacji Reduta Dobrego Imienia Polska Liga Przeciw Zniesławieniom. Nazwa tak samo adekwatna jak nazwisko prezesa. Niestety, mimo wytoczenia dział tak ciężkiego kalibru jak Świr(ski),  Angole pozostali nieugięci. BBC napisała w oświadczeniu, że to „wielokrotnie nagradzany niemiecki serial, który miał rekordową oglądalność w Niemczech i został sprzedany do ponad 60 krajów. Prawa do emisji zakupił m.in. polski nadawca publiczny TVP, gdzie serial uzyskał podczas emisji 29 proc. udziału w rynku. My również zakupiliśmy więc prawa do jego emisji na kanale BBC2 i jak w przypadku wszystkich programów BBC jego zawartość jest zgodna z naszą linią redakcyjną”

Czara goryczy się więc przelała. Nie można tak bezkarnie i ostentacyjnie lecieć w chuja z polskim narodem, bohatersko kiedyś walczącym także o wolność tego angielskiego bardaku. Na znak protestu więc, Polacy mieszkający na Wyspach rozpoczynają masową reemigrację do ojczyzny.

Premier Tusk, jak tylko szczęśliwie wróci z wyświęcania (czy jak to tam się nazywa) ziomala Wojtyły, natychmiast  zajmie się akcją godnego witania uchodźców na polskiej, rodzinnej ziemi. W zaimprowizowanej na lotnisku konferencji prasowej, pan premier powiedział, iż rząd rozważa  zerwanie stosunków dyplomatycznych z Londynem, tym bardziej, że BBC nie zgodziła się na emisję serialu „Ojciec Mateusz“. W sprawie nie wypowiedział się jeszcze przyszły premier Kaczyński, acz wiemy, że jego doradcy cały czas ustalają gdzie leży Londyn i co to jest to BBC.

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

5 myśli w temacie “Czekają nas masowe powroty rodaków z Anglii!

  1. Prawicowokościelnej swołoczy nie w smak prawda historyczna , im potrzebni niby-patriotyczni , niby-bohaterowie typu band-przeklętych , mordujących młodych rolników , milicjantów , nauczycieli , bo los im wyznaczył życie w powojennej Polsce socjalistycznej ! A przywódcy tych band też niby walczyli , wydając rozkazy z poza granic kraju ! Tacy to patrioci ! A co się tyczy Kaczyńskiego , to wypluj to słowo ! Jakoś tak z samego rana dojebała mi ta ,,Kanalizacja ” watykańska i ci święci z dupy wzięci ……

    Polubienie

  2. Ależ Ty masz dar przekonywanie, drogi Revelsteinie ! Tysiące białostoczan odwiedzają dzisiaj świątynie Merkurego. I jak tu z takim społeczeństwem można budować cywilizację życia ? Nic dziwnego,że JP II tak wrzeszczał w Skoczowie.

    Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.