top 10+

Prawicowe dzieci, czyli idiotka

Prawica z braku zdaje się lepszego zajęcia rzuca się sobie do gardeł. Oto pan Mazurek zaatakował a przy okazji totalnie skompromitował panią Kanie. Piszą o tym już wszyscy, czyli sprawa jest raczej powszechnie znana. Tylko, czy panią Kanie można jeszcze skompromitować?

Nie za bardzo, bo przecież wyłudzając kasę od teściowej Dochnala, skompromitowała się na zawsze i dziwię się, że jakimś cudem funkcjonuje jeszcze w przestrzeni publicznej. Że nazywa siebie dziennikarką i ma czelność wypominać innym nieuczciwość.

Trzeba być wyjątkowym skurwysynem (skurwysynką?), by oceniać innych i stawiać im jakieś zarzuty, samemu będąc na bakier z prawem. I to mocno na bakier.

No, ale albo się jest normalnym człowiekiem, mającym poczucie wstydu i obciachu, albo się jest Kanią po prostu. Kania to trujący grzyb.

Poza tym mam wrażenie graniczące z pewnością, że pani Dorotka, współpracownica tego mentalnego kaleki Targalskiego (o tym trzecim przez grzeczność nie wspomnę), wiele z tego kalectwa przejęła. Ludzie,  to jest idiotka, która najprawdopodobniej nie jest świadoma swej ułomności. I właśnie to nie tyle ujawnił, co po prostu przypomniał ów  Mazurek.

Pani Dorota „Sernik” Kania, liczy przeto zapałki w oczach innych, nie zauważając grubo ciosanych belek we własnych. Przypomnijmy fakty znane, międlone wielokrotnie i nie kwestionowane.

Kolega Kani Targalski to były, zaangażowany ideowo niegdysiejszy partyjny aparatczyk, któryś jakimś cudem zapomniał się umieścić we własnej książce. Tak jak i zapomniał tam umieścić, a Kania przeoczenia nie zauważyła, swojego kumpla Czabańskiego, też swego czasu partyjniaka i komunisty pełnym ryjem. No i Wolski? Czerwone swe korzenie usiłuje nieudolnie ukryć pod płaszczykiem równie nieudolnych skeczy i czerstwych dowcipów. Też jakoś  dziwnie uznania autorów nie znalazł i dziwnym trafem nie zasłużył sobie na miejsce w panteonie resortowych i skażonych komunizmem osobowości. Co za pech, co za przeoczenie.

Pamiętajcie, że swego czasu Kaczyński też nie znalazł uznania bezpieki i do tej pory z tego powodu cierpi.

Skoro więc Kania z taką łatwością wytyka „tamtym” dzieciom pochodzenie, to czemuż zapomina wytknąć to i owo „tym” dzieciom? I pytam jak to się stało i kto za kilka lat będzie to rozliczał, że nijaka Marta Jeżewska,  córka bodaj Michała Jeżewskiego, wydawcy Frondy,  znalazła ciepłe i cudownie zatrudnienie w TV Republika? Albo taki Dawid Wildstein, syn Bronka, naczelnego zresztą całej tej Republiki? Też w spokoju w jajeczka sobie grzebie i ciepłem tatusia się ogrzewa. Bo jak wypowiadamy pochodzenie to na całego!

Rozumiem, że nikt na razie hałasu o to nie robi, bo Republika to chuj nie telewizja i żaden tam cymes,  ale chodzi o zasadę. Jak tamte dzieci po plecach ojców (hipotetycznie) się wspinały to źle, ale jak nasze dzieci się wspinają, to dobrze, a najlepiej cicho sza.

No, ale czego tu oczekiwać od debilki, która to nawet porządnie stu tysięcy wyłudzić nie potrafi. Co  się tu dziwić i o kim, a w zasadzie o czym tu pisać?

icon-blue-dot-50

 

19 odpowiedzi »

  • Marta Jeżewska jest córką Tomasza Jeżewskiego, kompletnie niezwiązanego z jakimkolwiek medium telewizyjnym, radiowym lub publicystycznym. Kompromitujące jest rzucanie oskarżeń wyssanych z palca.

  • jest jedna zasadnicza różnica. stosunek do kiszczaka czy urbana. te super dzieci z tvn-u czy innych aż szczają pod siebie oświetlone światłem oczu jednego czy drugiego

  • Ludzki tok myślenia jest bardzo ciekawy. Warto pofatygować się i zebrać rzetelne informacje przed wyrażeniem swojej opinii na forum publicznym na temat osoby, którą oceniamy i wypisujemy „nijaka Marta Jeżewska”
   Zapewne nijaka dla autora, bo nie zamienił z nią ani jednego słowa. Gdyby tak było i szanowny autor wypowiedzi byłby zainteresowany historią rodziny uzyskałby informację, że ‚bodaj Michał Jeżewski’ nie jest Jej ojcem. Warto czasem zastanowić się co piszemy i w jakim celu oraz zweryfikować, czy „prawda”, którą tworzymy w swoim świecie fantazji jest prawdą rzeczywistą.

 1. Misha. Wyprzedziłeś mnie o psi włos z tą uwagą. A Kania niech se zmieni nazwisko na Sromotnika Bezwstydnego. Też grzyb, a do „zasług” lepiej pasuje.

 2. Revel!

  Jak Ci się to podoba?

  „To podatnik pokrył koszty spotkania posła Piotra Szeligi z prostytutką w lubelskim hotelu – ustaliła „Rzeczpospolita”.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/prasa/news-rzeczpospolita-prostytutka-i-faktura-na-sejm,nId,1088269?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  Normalnie, w kontekście alkomatowej inicjatywy Pana Premiera i abonamentowej Pana Ministra mam coraz większą ochotę na bojkot polskiego systemu podatkowego. Dlaczego mam płacić za nieswoje kurwy?

  • Mruku , Wszystkie kurwy są nasze ! A do bojkotu to i ja bym się przyłączył . Podatki trzeba płacić , ale nie idiotyczne ! W demokracji powinno być tak ,że jak chcę oglądać to kupuję dekoder ! Do tej ,,skurwysynki grzybicznej się nie odniosę , bo nie chcę się denerwować ! Dodam tylko że Kaczyński jest tak ,, resortowym bachorem ” że w całej Polsce nie ma podobnego ! Ojciec , ruski oficer , matka , cenzorka z Mysiej, ojciec zastępczy, wiadomo ! Kto ma gorsze pochodzenie ?

 3. Oj tam, jeśli chodzi o NAS to by bez winy i bezgrzeszni/to obowiązuje przez stulecia cale/
  Jeśli zaś wyciągniemy ICH winy i porównujemy ich „winowatych” do nas winnych” to jest to draństwo,nieuczciwość i…i brak etyki. No i atak oraz „słowa nienawiści”
  To jest ich”prawicowa norma” stały fragment gry” I ich naiwność ze MY w to im uwierzymy.
  A walcie się na ryj padalce

 4. W podobny sposób oceniałem już wcześniej na FB cały temat dotyczący tzw.resortowych dzieci !
  Kazda epoka , kazdy system społeczno-polityczny takie dzieci miała i nadal je ma . Niekiedy ,te dzieci pochodziły z nieprawego łoza i nazywano je zazwyczaj Bękartami !!!!
  W bardziej cywilizowanym kraju tj. we Francji , onegdaj takie dzieci nazywano Bastardami . I były One sławniejsze nierzadko od ślubnych potomków ówczesnego świata !

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.